V tomto videu s vámi sdílím informace, kdo je vůbec poporodní dula, k čemu vám může být prospěšná – například to, abyste se nedostaly do poporodní deprese – to už stojí za zastavení a zamyšlení, nemyslíte?

V dnešní době, kdy jsme na všechno samy, je mnohem jednodušší spadnout do poporodní deprese. Jsme totiž přirozen nastavené na to, abychom na miminko po porodu nebyly samy, není to přirozené. A strach, který mnohou maminku po porodu přepadne – jak to doma zvládnu, co si s miminkem počnu, co budu dělat? Na to je právě velice vhodná dula, právě, pokud nemáte kolem sebe vhodnou pomoc v rodině a přátelích, ale i to, že poporodní dula často umí povzbudit, pomoci a být přítomná mnohem citlivěji a příjemněji, než někteří invazivní přátelé či rodina.

Podívej se na video a uvidíš 🙂

Také tu uvádím kontaktní informace na skvělou poporodní dulu a laktační poradkyni Betty Vackovou, maminkou 3 dětí, citlivou ženu, která umí naslouchat, povzbudit, vnímat a pomoci. https://www.bettyvackova.cz/  a https://www.instagram.com/stestinedelka/

Přeji krásný den! S láskou, Bára