Studio MADAM

Shop

O mně

O mně

“Již více než 20 let se věnuji seberozvoji, psychologii, práci s ženskou energií, rozvíjení sebevědomí a posledních 10 let jsem také vedla ženská setkání (někdo by to nazval ženské kruhy, ale nebyly pojaté v takovém tom velice moderním ezo duchu, kterých se poslední dobou roztrhl pytel). Spíše jsem se soustředila na setkání se ženami, v přátelském duchu, v bezpečí, neposuzování a v radosti ve sdílení.”

Ženská setkání, která byla dřív pro ženy naprosto přirozenou součástí (drhání peří, šití, háčkování a další a další aktivity, které ženy dříve dělaly společně) se dost vytratila a zjišťuji, jak jsou pro nás nezbytná a potřebná. Pro rozvoj naší vlastní ženskosti, radosti a vnitřní jiskry, kterou máme každá v sobě.

Společně posedět, popovídat si, naslouchat příběhům a ve vzájemné pospolitosti a otevřenosti být jen sama sebou. To bylo vždy mým záměrem a v takovém duchu jsem vedla ženská setkání také 5 let ve slunném San Diegu, kde jsem žila. 

Po návratu do Čech jsem zjistila, že i přesto, že focení, které mne stále velice baví a umím vyfotit esenci člověka tak, aby se pak sám sobě na fotkách líbil (focení se věnuji profesionálně již více než 15let), uvědomila jsem si, že jenom focení mi nestačí.

Baví mě sdílet radosti ženské stránky, která je u mnohých žen zatím stále skrytá, nerozvinutá anebo kterou v sobě mnoho žen hledá a zatím jen zlehýnka objevuje. Pomáhat ženám rozvíjet v sobě ženskost, ženskou energii a otevírat se svému potenciálu.

Mou velikou vášní a radostí je sdílení všech možných prostředků a nástrojů, jak v sobě ženskost projevit, objevovat a otevírat. U každé ženy je to velice individuální. Co je pro jednu ženu ženské, pro druhou moc není oslovující a její ženskost nevyjadřuje.

Co nás spojuje je vzájemná touha objevit, co se v nás skrývá a jak projevit samu sebe a svou ženskost.

Některé ženy jsou velice sportovně založené a dlouhá rozevlátá sukně pro ni rozhodně nebude projevem ženskosti. Pro některé naopak nosit věneček z květů a rozevlátou sukní bude splněným snem, který si zatím nedovolily.

Jsem tu pro vás ženy, které se chcete na své cestě posunout. Více se ponořit do svého nitra, poznat samu sebe a projevit, co je zatím skryté, ale už pomalu klíčí na povrch.

Mám dlouholeté zkušenosti s poskytováním konzultací pro jednotlivce a ženské skupiny.

Svým klientkám pomáhám řešit jejich problémy se sebevědomím, ženskou energií, cykličností, objevováním ženskosti, uzemňování a uzdravování vztahu s matkou.

Při konzultaci – sezení se nejprve pobavíme o tom, co nejnaléhavěji řešíte a s čím byste potřebovala „pohnout“ a posunout se dál na Vaší cestě. Společným cílem je pak nalézt a uzdravit příčinu problému.

Pokud máte pocit, že byste ve svém životě chtěla něco změnit k lepšímu, domluvte si termín.

Konzultace – sezení poskytuji v Praze. Mé služby je možné po vzájemné dohodě domluvit také online. Mé konzultace – sezení je možné koupit i jako dárkový poukaz.

První online konzultace na 20minut je ZDARMA. Abychom zjistily, co hledáte, jak Vám mohu pomoci a zda jsem správnou osobou právě na Vaší cestě k poznávání Vaší ženské cesty.

Neváhejte, napište a domluvíme si online konzultaci. Těším se!

S láskou a úctou, Bára

Pokud Tě zajímají ženská témata a cykličnost, podívej se na videa na mém youtube kanále:

REGISTER

cs_CZCzech